Svētdiena
2024-05-26
7:04 PM
Lidojums ar gaisa balonu enter
Lidojums ar gaisa balonu cena
Lidojums ar gaisa balonu
«  Maijs 2024  »
PrOTCPkSSv
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Labas lietas
balonu lidojumi statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Lidojums ar gaisa balonu

Jūsu jautājumi

Jūsu uzdoto jautājumu apkopojums :

Lidojums ar balonu - cena *jautājiet aktuālās atlaides* :

1-2 personas kopā ar pilotu = sākot ar 400 EUR

3 personas kopā ar pilotu = sākot ar 500 EUR

4 personas kopā ar pilotu = sākot ar 600 EUR

5 personas kopā ar pilotu = sākot ar 700 EUR

6 personas kopā ar pilotu = sākot ar 800 EUR

7 un vairāk personas = sākot ar 120 EUR / persona.

Visas izmaksas norādītas personām ar svaru līdz 80 kg , ja gaisa temperatūra ir līdz +20 C .

Ja personas svars pārsniedz 80 kg, lūdzam jautāt lidojuma izmaksu aprēķinu.Lidojuma izmaksas atkarīgas no meteoroloģiskās situācijas, lidojuma rajona, degvielas un lidojuma gāzu sastaāva aktuālajām cenām.

Lidojums ar gaisa balonu - kā tas notiek ?
Lidojums ar gaisa balonu notiek jebkurā Jums vēlamā vietā , ja vien tas tehniski iespējams - visās Latvijas pilsētās, visā Baltijā , visā Eiropā. Pēc Jūsu vēlēšanās un kaimiņiem par prieku, lidojums ar gaisa balonu var sākties arī Jūsu mājas pagalmā. Personas , kas veic savu pirmo lidojumu gaisa balonā, tiek uzņemtas gaisa kuģotāju aristokrātijā - procedūras izmaksas, ieskaitot dzirkstošā vīna tostu iekļautas cenā.
Videomateriāls pieejams šeit : http://www.gaisabaloni.info/index/lidojums_ar_gaisa_balonu_cenas/0-13

Cik daudz būs lidotāju ?
Lidojums ar vienu gaisa balonu parasti tiek nodrošināts 1 - 4 personām tikai no Jūsu kompānijas. Atsevišķi vienojoties, iespējams vienlaicīgs lidojums vienā vai vairākos gaisa balonos līdz 20 personām. Mēs praktizējam personīgu kontaktu ar tiem , kuri izvēlējušies piepildīt savu sapni - baudīt iespēju redzēt skaistākās Latvijas vietas no putna lidojuma augstumiem , skatoties gar mākoņu maliņu .Mēs nesadarbojamies ar pārpircējiem , operatoriem , Internet tirdzniecības vietnēm utml.

Kādas ir izmaksas?
Lidojums ar gaisa balonu izmaksā sākot ar 150 EUR personai. ( Vienlaicīgs lidojums vismaz 12 personām ).Lidojums tikai 2 personām kopā ar pilotu izmaksās sākot ar 400 EUR, ja kopējais personu svars nepārsniedz 170 kg. Iespējamas atlaides lidojuma izmaksām noteiktos lidojumu maršrutos iepriekš plānotā laikā. Lūdzam kontaktēties ar gaisa balona pilotiem personīgi, tālrunis +371 22 098 098; e-pasts : Lidojums@mail.bg Lidojuma ar gaisa balonu izmaksas tieši iespaido izvēlētais lidojuma maršruts, pacelšanās vieta u.c. faktori , tāpēc parasti lidojumi tiek dāvināti kā dzimšanas dienas dāvanas , kāzu dāvanas, atzīmējot nozīmīgus notikumus vai svētkus. Kas gan var būt jaukāks , par mīļu buču vai šampanieša glāzi 500 m augstumā kā dzimšanas dienas dāvana?

 

Kāpēc lidojums ar gaisa balonu maksā tik daudz ?

Gaisa balona apvalks izgatavots no karstumizturīga neilona auduma, kas lidojumu procesā ( karstuma iedarbība , ultravioleto staru iedarbība, mehāniska iedarbība) pamazām zaudē karstumizturības spēju. Jauns gaisa balona apvalks izmaksā apm. 20 000 EUR un lidojumu resurss tam sastāda apm. 300 stundas. Ekspluatācijas laikā nolietojas arī citas gaisa balona lidojumam nepieciešamās komplektējošās daļas - balona grozs, degvielas ( gāzes) savienojumi un navigācijas ierīces, degļu komplekts u.c. Tādējādi amortizācijas izmaksas vien gaisa balona lidojuma komplektam sastāda 150 EUR vienai lidojuma stundai, atkarībā no apkārtējā gaisa temperatūras - jo zemāka temperatūra , jo mazāks nolietojums. Degviela lidojumam un pavadošajai automašīnai 2018.gadā jau izmaksā apm. 150 EUR LVL . Lidojuma sagatavošanas procedūra arī nav bezmaksas , pilota licences iegūšana izmaksā apm. 8000 EUR, profesionāla lidojumu komanda par pliku paldies arī nav noskaņojama gaisa balona sagatavošanai lidojumam ( rīta lidojumam vasaras periodā celšanās 02:00 ) un tehniskajai apkopei pēc lidojuma. Līdz ar to vienas stundas lidojuma pašizmaksa lidojumam ar gaisa balonu ir sākot ar 400 EUR. Pārējais, lidojot mūsu komandā, ir Jūsu ziedojums gaisa balonu sporta attīstībai Latvijā. Mūsu mērķis ir kopā ar Latvijas Gaisa balonu sporta savienību attīstīt un popularizēt gaisa balonu sportu Latvijā .

Mēs, apmācību nolūkos, lidojam praktiski par pašizmaksu, savam un Jūsu priekam !

Gaisa balonu lidojumi - opcijas.
Iespējams izvietot Jūsu reklāmu gan uz gaisa balona apvalka gan lidgroza, gan navigācijas automašīnas, par to atsevišķi vienojoties. Lidojošs reklāmas laukums nodrošina pietiekami apjomīgu auditoriju , par to maksājot salīdzinoši zemu cenu. Pēc Jūsu vēlēšanās varam organizēt gan korporatīvu atpūtas pasākumu ( lidojums līdz 25 personām) , gan reklāmas lidojumu ar gaisa balonu, gan gaisa balona novietošanu atsaitē (pacelšanās augstums līdz 30 metriem, pasākuma ilgums min. 2 stundas , max. 4 stundas, izmaksas no 350 EUR stundā).
Lidojumi ar gaisa baloniem piemēroti arī aerofotogrāfijas veikšanai , objektu apsekošanai, dabas pētniecības pasākumiem - atšķirībā no parasta motorizēta gaisa kuģa , lidojumi gaisa balonā nodrošina vienmērīgu kustību bez vibrācijām, - tādējādi lidojumi ar gaisa baloniem ir ideāli piemēroti filmēšanai, fotografēšanai, objektu izpētei.
Sagatavojam tipogrāfijā drukātas dāvanu kartes pēc Jūsu pieprasījuma.

 

Kad notiek lidojumi ar gaisa baloniem ? Ar cik ilgu laiku jārēķinās ?
Vasarā lidojumi notiek tikai agrās rīta stundās ( ar Saules lēktu) vai vēlā vakarā ( ar Saules rietu) , ziemas sezonā ( no janvāra līdz martam ) ar gaisa balonu iespējams lidot visu dienu.
Gaisa balona lidojuma pasākums kopā aizņems aptuveni 3-4 stundas Jūsu laika . Atsevišķi saskaņojot iespējama saviesīga pēclidojuma komunikācija ar pilotu un lidojuma komandu.

 

Kādi ir lidojuma noteikumi ?
Drošības apsvērumu dēļ kapteinis var pārtraukt lidojumu jebkurā lidojuma fāzē.Lidojuma sākums ir gaisa balona karstās uzpildes sākums. Lidojuma noslēgums ir pilnīga gaisa balona apvalka piezemēšanās. Piezemēšanās tiek veikta tikai piemērotās vietās un ievērojot lidojumu drošības noteikumus. Visus lēmumus, attiecībā uz lidojuma norisi, pieņem gaisa kuģa kapteinis vienpersoniski.